Oldřich Müller
Letní den
Id: 53304
olej/karton, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno 1965, drobné oděrky na obraze, poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 2090x
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč