Oldřich Oplt
Bílý akt
Id: 443301
olej/plátno, 90 x 190 cm (velký formát), neznačeno, popsáno na zadní straně, olištováno, malba místy krakelovaná
zobrazeno: 1966x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 500 Kč