Oldřich Oplt
Olympijské zátiší
Id: 319316
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19,5 x 24 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2666x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč