Oldřich Procházka
Pohled do kraje
Id: 41503
olej/překližka, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2312x
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
8.9.2016, 22:12:00
29.7.2016 | 17:23 | 500 Kč |