Oldřich Smutný
Na plovárně
Id: 491347
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 312x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 500 Kč