Oldřich Smutný
Zahrada
Id: 308301
lept/papír, rozměr ve výřezu 22 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1364x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč