Oldřich Vlach
Milenci
Id: 63607
tempera/papír, rozměr ve výřezu 31 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno 21, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2135x
Vyvolávací cena:
500 Kč
750 Kč