Olga Stárková
Praha
Id: 199510
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 31,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 2226x
Vyvolávací cena:
600 Kč
1 100 Kč