Olga Vyleťalová - Poláčková
Niké s draky
Id: 1882
olej/sololit, rozměr 32 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 95, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2426x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč