Ondřej Coufal
Aramejka
Id: 105501
olej/sololit, rozměr 62 x 45,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 2013, autorsky rámováno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 2738x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 700 Kč