Ondřej Harlas
Kostelík
Id: 34124
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, malba poškozena, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1729x
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
11.7.2016, 22:16:00
11.7.2016 | 21:53 | 800 Kč |