Ondřej Pavlík
Dívky v lázních
Id: 224003
strukturální malba/deska, rozměr 51 x 81 cm, neznačeno, malba drobně poškozena, poškozený rám,na zadní straně autorské věnování s katalogovým číslem a datací,po
zobrazeno: 3274x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
8 300 Kč