Ondřej Pavlík
Modré zátiší
Id: 113602
olej/plátno, rozměr 70 x 125 cm, signováno vpravo uprostřed, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2214x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 500 Kč