Ondřej Sekora
Ferda Mravenec
Id: 74209
kombinovaná technika/kvaš/tuš/papír, velilkost jednotlivé kresby 7,5 x 9,2 cm, jedna kresba signována, celkový rozměr 31 x 22 cm, podlepeno lepenkou, popsáno textem, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 5966x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 71