Oskar Brázda
Kompozice
Id: 687
olej/plátno, rozměr 48 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1967, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3584x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
27.11.2013, 20:47:00
27.11.2013 | 20:44 | 5 500 Kč |