Oskar Heller
Květinové zátiší
Id: 77004
olej/plátno, rozměr oválu 61 x 68 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, rámováno
zobrazeno: 2539x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 700 Kč