Oskar Kokoschka
Akt
Id: 376504
kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 17 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2302x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 52