Oskar Laske
Mánes
Id: 506901
kombinovaná technika/papír, rozměr 38 x 54 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Ivo Habána Ph.D.
zobrazeno: 2772x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
29 100 Kč