Oskar Pafka
Vítězství lékařství
Id: 193401
lept/papír, rozměr tisku 47 x 61 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, zničený rám
zobrazeno: 1831x
Vyvolávací cena:
500 Kč
11 500 Kč