Oskar Rex
Galantní scéna
Id: 540
olej/plátno, rozměr plátna 60,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz vytvořen před rokem 1900, byl součástí jeho známého napoleonského cyklu, zvlněné plátno, oděrky na malbě, vysušený a popraskaný rám, vhodné k restaurování
zobrazeno: 3007x
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
31 000 Kč