Oskar Seifarth
Hrající si děti
Id: 84301
kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1749x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
10.7.2017, 21:50:00
7.6.2017 | 10:49 | 2 000 Kč |