Ota Bubeníček
Břízy ve větru
Id: 1442
olej/karton, rozměr 34,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno pravděpodobně 15, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem
zobrazeno: 3499x
Vyvolávací cena:
5 800 Kč
20 100 Kč