Ota Bubeníček
České chaloupky
Id: 140701
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, drobná poškození v malbě, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz byl autorem pravděpodobně malován na společných cestách s Jaroslavem Panuškou
zobrazeno: 3574x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
26 000 Kč