Ota Bubeníček
Chaloupka pod mezí
Id: 93404
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lehce zvlněná lepenka, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3690x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč