Ota Bubeníček
Chalupa
Id: 474501
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 31 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 8898x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč