Ota Bubeníček
Chalupa v Krátké
Id: 527
olej/plátno/karton, rozměr plátna 26,5 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4425x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 500 Kč