Ota Bubeníček
Demänovská hora
Id: 103103
olej/plátno, rozměr 55 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno 13, novodobě dekorativně adjustováno, obraz ve zcela původním dobrém stavu
zobrazeno: 5445x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
17 000 Kč