Ota Bubeníček
Jihočeská krajina
Id: 240304
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 10736x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 64