Ota Bubeníček
Kamenný můstek
Id: 55104
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 19, zaskleno, zničený rám, obraz v dobrém původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4047x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč