Ota Bubeníček
Kopce nad Janovem
Id: 352
olej/karton, rozměr malby 34 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 57, na rámu drobné otluky, původní stav
zobrazeno: 2967x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
10 600 Kč