Ota Bubeníček
Kostelíček
Id: 1580
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 27 cm, signováno vpravo dole, přetřený rám, původní stav
zobrazeno: 2610x
Vyvolávací cena:
5 800 Kč
10 500 Kč