Ota Bubeníček
Krajina s rybníkem
Id: 107
olej/plátno na kartonu, rozměr plátna 26 x 35 cm, signováno PD, původní stav, zaskleno
zobrazeno: 4269x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
11 000 Kč