Ota Bubeníček
Krajina u Mladé Vožice
Id: 112001
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 11, oděrky na rámu, lehce prohnutý karton, obraz v původním stavu, sběratelsky zajímavý ročník i rozměr
zobrazeno: 3688x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 86