Ota Bubeníček
Léto u rybníka
Id: 27002
olej/karton, rozměr 24 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, lehký šlinc přes malbu, poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 3242x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč