Ota Bubeníček
Mladá Vožice
Id: 80601
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
zobrazeno: 3819x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč