Ota Bubeníček
Na mýtině
Id: 528701
olej/karton, rozměr 25 x 32 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 69x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
2024,12-1,03,19,43,00
minimální příhoz 100 Kč