Ota Bubeníček
Na samotě
Id: 410101
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, oděrky v malbě
zobrazeno: 6589x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč