Ota Bubeníček
Na Uhlířově u Vsetína
Id: 225107
olej/karton, rozměr 37 x 49 cm, značeno, popsáno a datováno 07 vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, monumentální varianta obrazu je uvedena v monografii O. Bubeníčka a nachází se v Galerii Klatovy-Klenová viz foto
zobrazeno: 8143x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 71