Ota Bubeníček
Nálada před bouří
Id: 448003
olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 700x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč