Ota Bubeníček
Podél pole
Id: 133206
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1931x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 000 Kč