Ota Bubeníček
Podzimní nálada
Id: 504702
olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 7345x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
25 000 Kč