Ota Bubeníček
Pohled do kraje
Id: 1546
olej/plátno, rozměr 36 x 35 cm, signováno vpravo dole, mírně poškozená malba, novodobě rámováno
zobrazeno: 4299x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč