Ota Bubeníček
Pohled ze stráně
Id: 1967
olej/karton, rozměr 20 x 27 cm, signováno vlevo dole, poškozený lak, nalomený pravý horní roh, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2568x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 200 Kč