Ota Bubeníček
Před bouří
Id: 204006
olej/podložené plátno, rozměr 28 x 36 cm, značeno vpravo dole, malba drobně poškozena, zaskleno, poškozené rámování, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2021x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 000 Kč