Ota Bubeníček
Průhled lesem
Id: 287604
olej/plátno/karton, rozměr 38 x 36 cm, značeno vlevo dole, kolem roku 1904, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 6799x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 57