Ota Bubeníček
Stará chaloupka
Id: 142503
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2088x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč