Ota Bubeníček
Statek na kopečku
Id: 766
olej/karton, rozměr malby 34 x 31 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček, obraz doporučeno čistit, značně poškozený rám viz foto
zobrazeno: 3160x
Vyvolávací cena:
5 900 Kč
9 900 Kč