Ota Bubeníček
Stavba našeho domku
Id: 103101
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, dekorativně adjustováno, poškozený rám, obraz v původním stavu
zobrazeno: 4220x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 601 Kč