Ota Bubeníček
Stodůlka pod starými kaštany
Id: 135302
olej/plátno, rozměr 57,5 x 75,5 cm, signováno vpravo dole, v horní části plátna stopy po kapalině, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4752x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 56