Ota Bubeníček
Stromy ve větru
Id: 181715
kombinovaná technika/tuž/uhel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 37 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1273x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč